Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Глібівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04527514) був реорганізований і увійшов до складу Димерської громади

Секретар сільської ради - Пустова Людмила Сергіївна

Народилася 15 грудня 1978 року в селі Глібівка, Вишгородського району Київської області.

З вересня 1986 року по липень  1994 року навчалась у Глібівській восьмирічній школі.

З вересня 1994 по  липень 1996 року навчалась в Димерській середнй школі № 1, де одержала атестат про  середню освіту.

В 1996 році вступила до Київського державного університету технологій та дизайну, який закінчила в 2001 році та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Взуття, шкіргалантерейні та лимарні вироби» та здобула кваліфікацію інженера-технолога.

В 2003 році закінчила Харківський фінансово-економічний інститут за спеціальним курсом навчання «Бухгалтерський облік».

З 2004  по 2006 роки працювала на посаді художнього керівника Глібівського будинку культури.

В травні 2006 року обрана секретарем виконавчого комітету Глібівської сільської ради.

В липні 2006 року на позачергових виборах депутатів місцевих рад  обрана депутатом Глібівської сільської ради V скликання та рішенням сесії сільської ради  обрана секретарем Глібівської сільської ради.

31 жовтня 2010 року на чергових виборах депутатів сільських рад та сільських, селищних міських голів обрана депутатом Глібівської сільської ради VІ скликання та рішенням сесії сільської ради в листопаді 2010 року обрана секретарем Глібівської сільської ради вдруге.

25 жовтня 2015 року на чергових місцевих виборах обрана депутатом Глібівської сільської ради VІІ скликання та рішенням сесії сільської ради в листопаді 2015 року обрана секретарем Глібівської сільської ради втретє.

Одружена, має доньку.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування